Ciesz się zakupem i możliwością testowania do 30 dni we własnym domu.
Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz

zwrot pieniędzy.

Kup

Kup wybraną lodówkę z serii Fresco.
lista produktów objętych promocją

Testuj

Zyskaj do 30 dni na testowanie urządzenia w domu.

Zachowaj lub zwróć

Jeśli urządzenie nie spełni Twoich oczekiwań, wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij produkt.

Poznaj lodówki z serii Fresco

świeżość

specjalna szuflada

Długotrwała świeżość najdelikatniejszych produktów w temperaturze 0°C.
technologia

no frost

System Circle Fresh zapobiega powstawaniu szronu i brzydkich zapachów.
komfort

cicha praca

Poziom emisji dźwięku pracy urządzenia nie przekracza granicy 38 dB, zapewniając komfort domownikom.
sterowanie

intuicyjne sterowanie

Wygodny w obsłudze wewnętrzny panel dotykowy.
Przykładowe modele objęte promocją

CNCQ2T618EB

CNCQ2T618EW

CNCQ2T618EX

CNCQ2T620EX

CNCQ4T620EB

CNCQ4T620EW

Lodówka zachowująca świeżość produktów na bardzo długo


Nowa lodówka Candy Fresco została stworzona, by zapewnić Twoim produktom długotrwałą ochronę ich właściwości odżywczych, smaku i zapachu. Technologia Total No Frost Circle Fresh oraz specjalne strefy w chłodziarce: szuflada utrzymująca optymalny poziom wilgotności oraz szuflada, w której możesz ustawić temperaturę na poziomie 0°C, sprawią że już nigdy nie zmarnujesz żywności, a co za tym idzie, zaoszczędzisz pieniądze.

Brak szronu i nieprzyjemnych zapachów


Dzięki Total No Frost Circle Fresh Twoje produkty zachowają smak, zapach i strukturę, pozostając tak samo świeże jak przed umieszczeniem ich w lodówce. Zaawansowany system równomiernego rozprowadzania temperatury wraz z bocznym przepływem powietrza gwarantują brak szronu i brzydkich zapachów w całej chłodziarko-zamrażarce.

Wyjątkowe oświetlenie zawartości lodówki


Oświetlenie w Candy Fresco 500 sprawi, że powiedzenie "jeść oczami" nabierze rzeczywistego wymiaru. Technologia Panoramic Light zapewni doskonałą widoczność w każdym miejscu, nawet wówczas, gdy wnętrze lodówki będzie wypełnione po brzegi. Progresywne, o miękkim rysunku światło przyczyni się do bezproblemowego znajdowania artykułów spożywczych, a wieczorne otwieranie drzwi lodówki stanie się przyjemnym rytuałem.

Szuflada sterowana elektronicznie - Fresh 0°C Area


Szuflada Fresh 0°C Area pozwala dostosować temperaturę w niej panującą do potrzeb użytkownika. W trybie 0°C idealnie sprawdzi się do przechowywania delikatnej żywności, takiej jak ryby i mięso. Z kolei kiedy szuflada jest wyłączona, zyskujesz przestrzeń, która ograniczy ryzyko przenoszenia zapachów na inne produkty.

Wszystko pod kontrolą


Lodówka posiada nowoczesny panel sterowania, na którym można w prosty sposób zmienić ustawienia w chłodziarce. Wygodnie zarządzaj poziomem temperatury, również w poszczególnych strefach, takich jak szuflada Fresh 0°C Area.

Tak cicha, że nie zaburzy domowego spokoju


Chłodziarko-zamrażarki Fresco są niemal niesłyszalne, dzięki czemu idealnie nadają się jako wyposażenie nowoczesnej kuchni otwartej na salon. Lodówki z serii Fresco 500 emitują jedynie bardzo ciche dźwięki, których poziom nie przekracza 38 dB, co jest porównywane z intensywnością delikatnego szeptu.